Home | CISO as a service | Audit KyB | IT manager as a service | CBA a IT projekty | IT architektúra

ITACON, s.r.o.

"Prinášame jednoduchosť do sveta IT."


Potrebujete vypracovať CBA pre UHP alebo "eurofondový" projekt?Podľa vyhlášky o riadení projektov č. 85/2020 Z. z. má každý IT projekt nad milión EUR povinnosť vypracovať CBA. Podľa nových pravidiel má UHP posudzovať dokonca každý projekt s nákladmi nad milión EUR. Náš tím spracoval desiatky "cost benefit" analýz, ktoré prešli hodnotením UHP. Ak nemáte čas a kapacitu na štúdium dokumentov, šablón a vzorov, môžete využiť naše služby vo forme školenia, konzultácií alebo vytvorenia CBA na kľúč.

Ušetríte tak čas, ktorý inak strávite štúdiom matematickej pravdepodobnosti, rôznych skratiek a najmä príručiek.


Školenie CBA

Školenia pripravujeme na mieru podľa projektu a podľa znalostí cieľového publika. Typicky obsahuje nasledovné témy:

Cena: 4 hodinové školenie, 550 EUR na osobu bez DPH.


Vytvorenie CBA na kľúč

Pre zákazníka dodávame "cost benefit" analýzy v súlade s metodikou UHP na kľúč. Zároveň sme k dispozícii aj na konzultácie a rokovania s Útvarom hodnoty za peniaze. Typická zákazka na vytvorenie CBA obsahuje:

Cena CBA na kľúč závisí predovšetkým od:

Cenu je vždy potrebné určiť "ad-hoc", pre konkrétny projekt, ale orientačne to môže byť od 10 do 30 tisíc EUR, prípadne aj viac.


Ak vás naše služby zaujali, napíšte nám ...

V prípade záujmu nás neváhajte osloviť tu . Stačí zanechať kontakt a my sa vám ozveme.ITACON s.r.o., Kominárska 2, 83104 Bratislava, Slovakia, IČO: 50838563, IČDPH:2120494277